798 06 06 06

36KNOTS

Ilość znalezionych produktów: 11

Inspiracją dla powstania 36KNOTS było podarowanie w 1980 roku wełnianej, własnoręcznie stworzonej czapki marynarzowi przez jego dziewczynę. Niezniszczalna czapka już ponad 30 lat chłonie endorfiny i adrenalinę. Porywał ją wiatr, tonęła, przemarzała na wylot. Była poduszką, ręcznikiem, opatrunkiem i sygnałem S.O.S. Do dziś daje radę niezależnie od pogody i klimatu. Latem i zimą. Wszędzie, gdzie jest wiatr i woda w dowolnym stanie skupienia. Stworzona została absolutnie doskonała czapka dla surferów.
Każdą czapkę wykonujemy się ręcznie, zwracając uwagę na wszystkie najdrobniejsze detale, które decydują o jej trwałości.
36KNOTS mają jeszcze kilka innych cech, które przypadną do gustu prawdziwym surferom. Bawełniane czapki tego producenta wykonane są w 100% z recyklowanej przędzy, którą następnie splata się ręcznie w 2550 precyzyjnych węzłów, aby nadać im ostateczny kształt. Nawet kartonowa etykietka, która dołączana jest do każdej czapki, została ręcznie wycięta z recyklowanego papieru i ostemplowana własnoręcznie przez nas logiem 36KNOTS.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij