660 471 429

Regulamin Voucherów

Regulamin korzystania z Voucherów z dnia 30.12.2014r.

 

1. Zakupu Voucherów dokonuje się w taki sam sposób, jak zakupu każdego innego produktu w sklepie www.meskiegacie.pl.

 

2. Wysyłki Voucherów dokonuje się w taki sam sposób, jak zakupu każdego innego produktu w sklepie www.meskiegacie.pl.

 

3. Jeśli spóźniłeś się z zakupem vouchera i potrzebujesz go natychmiast - napisz do nas - voucher możemy wysłać dodatkowo drogą elektroniczną na wskazany adres mailowy. Wówczas istnieje możliwość jego wykorzystania od razu po otrzymaniu maila.

 

2. Aktualnie dostępne Vouchery należy wykorzystać do 31.12.2016r.

 

3. Jeden Voucher można wymienić na dowolną ilość produktów z wszystkich kategorii sklepu, w tym także z Promocji i Wyprzedaży. 

 

4. Każdy Voucher posiada indywidualny kod rabatowy, który upoważnia klienta do skorzystania z promocji cenowej, a dokładniej do obniżenia ceny wybranych w zamówieniu produktów o wartość Vouchera.

 

5. Aby wykorzystać Voucher, w formularzu zamówienia należy wpisać kod rabatowy zamieszczony na Voucherze oraz zatwierdzić zamówienie.

 

6. Jeśli wartość Vouchera jest wyższa od kwoty zamówienia, Sklep nie zwraca powstałej różnicy.

 

7. Jeśli wartość Vouchera jest niższa od kwoty zamówienia, należy dopłacić powstałą różnicę.

 

8. Voucher obejmuje koszty wysyłki towaru.

 

9. Wszelkie reklamacje dotyczące Voucherów Klient powinien składać mailowo na adres sklep@meskiegacie.pl. Reklamacje zostaną rozpatrzone bez zbędnej zwłoki w terminie nie dłuższym niż 14 dni.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 632 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-06-20
Super gacie. Gorąco polecam
2020-06-21
Wersja biała: bardzo ładne, dobra jakość. Uważam, że należy zamawiać o jeden rozmiar większe. Mam szorty kąpielowe Clever L, ale te slipy muszę mieć XL - rozmiar L jest bardzo obcisły.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel