660 471 429

Znaki towarowe

Wszystkie znaki towarowe nie należące do MG Concept sp. z o.o. zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Treść strony MeskieGacie.pl wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Jeżeli nie zaznaczono inaczej, wszelkie prawa autorskie do tekstów, obrazów, zdjęć i innych materiałów zawartych na stronie MeskieGacie.pl należą do MG Concept sp. z o.o. w Pszczynie.
 
NAJLEPSZE GACIE W SIECI® jest znakiem towarowym i słownym, zastrzeżonym i chronionym przez Urząd Patentowy RP, nr Z.459886 i należy do MG Concept sp. z o.o.
 
MĘSKIEGACIE.PL® jest znakiem towarowym, słowno-graficznym, zastrzeżonym i chronionym przez Urząd Patentowy RP, nr Z.457303 i należy do MG Concept sp. z o.o.
 
NOŚ DOBRE GACIE™ jest znakiem towarowym i należy do MG Concept sp. z o.o.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1113 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-25
Super
2023-02-21
super
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel