660 471 429

MODUS VIVENDI

Ilość znalezionych produktów: 11

 

Modus Vivendi jest marką bielizny męskiej, obecną na rynku od 1898 roku. Założycielem marki jest grecki projektant mody Christos Bibitsos. Marka Modus Vivendi rozpowszechniła najwyższą jakość produktów męskich na rynku międzynarodowym. Sama nazwa - Modus Vivendi - jest filozofią marki. Z łaciny "modus vivendi" tłumaczy się jako "styl życia i sposób na życie". Nazwa odzwierciedla nasze podejście do projektowania i produkcji: bielizna to nie tylko produkt, czy marka, ale odzwierciedlenie stylu życia. A styl życia jest taki: Wszystko co robimy, robimy przede wszystkim z jednego powodu: bo to kochamy!

 

Zasadnicze cechy produktów Modus Vivendi: unikalna konstrukcja bielizny, wysoka jakość tkanin i materiałów. Wszystkie kolekcje są produkowane w Grecji, we własnych fabrykach firmy. Największą uwagę na etapie produkcji zwraca się na dopasowanie i komfort noszenia bielizny. Kontrola jakości Modus Vivendi jest jedną z najbardziej wymagających na rynku. Bielizna testowana jest na modelach, co pozwala na wprowadzanie szeregu zmian i korekt już na etapie projektowania.

 

Ogromna różnorodność kształtów, linii i stylów to odpowiedź na potrzeby nowoczesnego mężczyzny. Największym sekretem firmy jest projektant, Christos Bibitsos, który osobiście sprawdza pierwszą próbkę każdego nowego projektu i w ten sposób jest w stanie z powodzeniem zrealizować wszystkie nowe inspiracje.

pixel