660 471 429

Świąteczne pakowanie wysyłek

Produkty najwyższej jakości wymagają najlepszego opakowania. Wychodzimy z założenia, że nie tylko bielizna ma sprawić Ci przyjemność, ale także opakowanie i forma, w jakiej ją od nas otrzymujesz. Ekologiczny sztywny karton stanowi zabezpieczenie cennego zakupu podczas transportu. Produkty marki Cup of Sox (skarpety w kubkach) i wielopaki w tubach od Andrew Christian pakowane są w bezpieczne tuby transportowe lub sztywne opakowania kartonowe. Dbamy o najwyższe bezpieczeństwo produktów oferowanych na www.MeskieGacie.pl ;)
 
Wszystkie zamówienia na bieliznę, o wartości powyżej 150 zł, złożone do dnia 24.12.2015, pakujemy świątecznie gratis. Opakowanie świąteczne to ekskluzywne opakowanie kartonowe z dodatkiem świątecznego sznurka i indywidualnie opisanej metki. Jeśli chcesz otrzymać pustą metkę lub zamieścić na niej specjalną dedykację - wyślij e-mail na adres sklep@meskiegacie.pl.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel