660 471 429

#gacie Pump! Underwear dla twardziela z jajami!

2020-03-16
#gacie Pump! Underwear dla twardziela z jajami!MARKA WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Pump! to marka, która rozpoczęła swój żywot w 2009 roku, a jej siedzibą jest Montreal w Kanadzie. Charakterystyczną cechą Pump! ma być bielizna, która łączy sportową funkcjonalność z najnowszymi trendami, dobrą zabawą i odważnymi pomysłami. Kierują swoją bieliznę do każdego odbiorcy, bez względu na wiek, choć każda kolejna kolekcja marki odzwierciedla młodzieżowy, aktywny i sportowy styl życia. Choć marka koncentruje się na produkcji głównie slipów, jockstrapów i bokserek, ich decyzje nie są w żaden sposób ograniczone i kto wie, czym zaskoczą nas w swojej następnej kolekcji.

Ogromna gama kolorystyczna oferowanej przez Pump! bielizny powinna trafić do najbardziej wybrednego odbiorcy. Modele dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, a projektanci nie boją się odważnych kontrastów. Nosząc bieliznę tej marki nie da się pozostać niezauważony, bo nie tylko kolory są oryginalne, ale materiały, jakich używają do produkcji swoich produktów. Wybierając Pump! Możecie być pewni, że wybierzecie najwyższą jakość, ale i niebanalne połączenia materiałowe. Odwołując się do sportowego przeznaczenia swojej bielizny, używają tkanin trwałych, które sprawiają, że noszenie jest komfortowe i naturalne, a czego dostarcza częste zastosowanie innowacyjnych mikrosiateczek. Mikrosiateczka, której bardzo często używają to oddychająca tkanina, dzięki której wilgoć nie zatrzymuje się na Twoim ciele. Fajnym przykładem jest model Joggerów z kieszeniami, który w dużej mierze uszyty jest ze wspomnianej mikrosiateczki.

Uczęszczając na siłownię czy uprawiając swój ulubiony sport, poszukujesz na pewno modelu bielizny, która spełni Twoje oczekiwania i nie będzie utrudniać Ci ćwiczeń, a jednocześnie wręcz Cię do tego zmotywuje. Takie wymagania spełnia każdy wybrany przez Ciebie model Pump!. Eklektyzm i funkcjonalność to, można powiedzieć, synonimy marki. W tej bieliźnie możliwy jest każdy trening, jaki tylko chcesz wykonać, bo nie będzie ona krępować Twoich ruchów, zapewni optymalną wentylację ciała i nie zmieni swojego położenia na Tobie. Do tego żywa kolorystyka, która pobudzi Cię do działania. Szczególnie chcemy polecić modele Sonic Brief i Jogger.

NIE TYLKO KLASYCZNE #GACIE

Żeby dopełnić look i nie zapominać o komforcie innych częściach swojego ciała, wybierz coś z szerokiej gamy topów od Pump!. Mamy dla Ciebie modele idealne dla wzmożonej aktywności fizycznej, czy na upalne lato. Każdy z nich oferuje Ci oczywiście najwyższą jakość materiału, która odprowadza wilgoć od ciała i sprawia, że nie będziesz chciał się z nim rozstać, bo jest tak wygodny i funkcjonalny.

Każda nowa kolekcja tej marki nas zadziwia i szczerze mówiąc, z każdą kolejną chcemy więcej! Projektanci zaskakują nas swoją kreatywnością, a Tobie chcą dostarczać ciągle nowych, lepszych rozwiązań i poszerzać swoją ofertę. Po slipach, bokserkach i jockstrapach do Pump!owej kolekcji dołączyły również skarpetki idealne do uprawniania wszelkiej aktywności fizycznej. Są niskie, posiadają miękkie podeszwy, system anty-zapachowy, umożliwiającą wentylację siatkę i kontrolę wilgotności. Są tak wyprofilowane, że zapewniają również wsparcie dla kostek. Wzornictwo zastosowane dla skarpetek nie odbiega od przyjętego stylu Pump! – ma być oryginalnie i kolorowo, do tego każda para prezentuje dumnie logo marki. Wybierając swoją parę skarpetek, możesz dopasować je do Twoich ulubionych bokserek, jocków, czy slipów od Pump!. Te skarpetki spełnią każdą najważniejszą funkcję.

WYBIERZ PUMP!

Żeby nosić ich bieliznę, wcale nie musisz być atletą, czy bokserem, ale możesz dzięki niej się tak poczuć. Jeśli jesteś odważny, lubisz wyzwania, cenisz najwyższą jakość i do swojego aktywnego trybu życia potrzebujesz mega wygodnej bielizny, Pump! stworzył slipy, bokserki i jockstrapy dla Ciebie! W tej bieliźnie pozostawisz po sobie niezatarte pozytywne wrażenie, a co równie ważne, będziesz czuł się pewnie i komfortowo.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel