660 471 429

Porady i tipy

2023-12-07

Czemu kosmetyki z lodówki? Sprawdź!

Czemu kosmetyki z lodówki? Sprawdź!Choć nazwane żartobliwie "kosmetykami z lodówki", wymagają one specjalnych warunków przechowywania. Jednakże, odwdzięczają się wysoką jakością i pozytywnym wpływem na skórę.
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Jak zadbać o markowe kąpielówki podczas urlopu?

Jak zadbać o markowe kąpielówki podczas urlopu?Po żmudnych poszukiwaniach w wielu sklepach internetowych kurier wreszcie dostarczył do domu nowe kąpielówki. Najchętniej od razu pokazałbyś się w nich na plaży. Czy wiesz jednak jak dbać o kąpielówki, by służyły nieco dłużej?
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Przygotuj swoją szafę na zimę!

Przygotuj swoją szafę na zimę!Jeszcze do niedawna zastanawialiśmy się nad tym, co będziemy robić przez wakacje, aż tu nagle z dnia na dzień zdajemy sobie sprawę, że niedługo znów zawitają mrozy i śnieg. Przypominamy sobie, że w szafie mamy same letnie rzeczy!
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Gdzie ja wsadziłem klucze? Sprawdź w telefonie!

Gdzie ja wsadziłem klucze? Sprawdź w telefonie!Już nigdy więcej się nie spóźnisz na spotkanie, bo akurat tego samego dnia musiałeś znowu zapodziać klucze od samochodu i byłeś zmuszony wziąć tramwaj, który oczywiście – spóźnił się! Twój rower także do Ciebie wróci...
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Wakacyjne romanse – przyda się dobra bielizna

Wakacyjne romanse – przyda się dobra bieliznaLato kojarzy się z wakacjami, wolnością i… seksem. Masz przed oczami gorącą plaże i morze… morze pięknych kobiet w skąpych strojach kąpielowych, zajętych opalaniem, kąpielami, jedzeniem lodów…
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Jak dbać o luksusową bieliznę?

Jak dbać o luksusową bieliznę?Jeśli zastanawiałeś się jak dbać o swoją ulubioną, luksusową bieliznę, przychodzimy z odsieczą i przedstawiamy poniżej kilka porad. Pranie luksusowej bielizny wymaga większej uwagi i przestrzegania kilku zasad.
Przeczytaj więcej
2023-12-07

23 czerwca – Dzień Staruszka

23 czerwca – Dzień StaruszkaJuż za chwilę Dzień Ojca. Staruszków kochamy równie mocno, bez względu na to, jaki przypada dzień w roku. Jednak w zabieganiu i natłoku obowiązków, nie mamy czasu celebrować tej więzi.
Przeczytaj więcej
2023-12-07

#gacie Pump! Underwear dla twardziela z jajami!

#gacie Pump! Underwear dla twardziela z jajami!Pump! to marka, która rozpoczęła swój żywot w 2009 roku, a jej siedzibą jest Montreal w Kanadzie. Charakterystyczną cechą Pump! ma być bielizna, która łączy sportową funkcjonalność z najnowszymi trendami, dobrą zabawą i odważnymi pomysłami.
Przeczytaj więcej
2023-12-07

#łapjaja

#łapjajaMateusz Felsmann i Andrzej Rogoń (z agencji interaktywnej Twin), którzy stworzyli lapjaja.pl oraz Wojtek Walczak (z agencji strategicznej Melting Pot) to ludzie, którymi od zaraz musicie się zainspirować. Wojtek to kumpel wspomnianych wyżej panów.
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Rutyna w sypialni? Nie wiem o czym mówisz.

Rutyna w sypialni? Nie wiem o czym mówisz.Nadszedł wrzesień, skończyły się wakacje, nieplanowane wyjazdy, rzadziej mamy okazję do spontaniczności i luzu, a nasz rytm dobowy został zaburzony. Jednak nikt nas nie chce poddać się tej szarości.
Przeczytaj więcej
pixel