660 471 429

Gdzie ja wsadziłem klucze? Sprawdź w telefonie!

2020-03-16
Gdzie ja wsadziłem klucze? Sprawdź w telefonie!Już nigdy więcej się nie spóźnisz na spotkanie, bo akurat tego samego dnia musiałeś znowu zapodziać klucze od samochodu i byłeś zmuszony wziąć tramwaj, który oczywiście – spóźnił się! Twój rower także do Ciebie wróci, jeśli ktoś „przypadkiem” go od Ciebie wypożyczył bez Twojej zgody. A wszystko to, dzięki nowoczesnej technologii. A wszystko to dzięki miniaturowym TrackR! To urządzenie wielkości monety jest już dostępne dla wszystkich, na każdą kieszeń i gotowe, by ułatwiać życie. 115 złotych, jakie musisz przeznaczyć na zakup, chyba warte jest Twojego wewnętrznego spokoju? Możesz też wybrać kolor TrackR spośród gamy czterech odcieni: niebieskiego, czarnego, białego i cielistego.

JAK TO DZIAŁA?

Wszystko super, super, ale jak to działa? – zapytasz. To w gruncie rzeczy bardzo… proste! Gotowość do działania? W 5 minut. Jak? Synchronizujesz urządzenie ze swoim telefonem bądź tabletem i ściągasz darmową aplikację, która umożliwia Ci zlokalizowanie TrackR, i jednocześnie Twojej zguby, w każdej chwili. Apka działa zarówno na IPhone, jak i Android. Zainstaluj urządzenie do przedmiotu, który jest dla Ciebie bardzo cenny i w razie potrzeby – lokalizuj! Lokalizowanie odbywa się przez łączność bluetooth, ma zasięg 3 km, możesz go używać w każdym miejscu na świecie. A jeśli zgubisz telefon… naciśnij swojego Tracka. Twoja zguba zadzwoni, a Ty bez problemu ją odnajdziesz. Pamiętasz jeszcze tę grę: zimno… ciepło… gorącą! Dokładnie tak działa też to urządzenie – będzie informować Cię, jak daleko od zguby się znajdujesz.

UFAJ, ALE… MONITORUJ

Ile to już razy Twój Mruczek wyskoczył z okna i nie wrócił na noc? Może warto skontrolować jego położenie od czasu do czasu? Przygody z kluczami ma każdy z nas i dobrze wiemy – najczęściej w najmniej odpowiednim momencie nie wiemy, gdzie mogliśmy je zostawić. W pracy? W torebce? Albo w lodówce? Tak, tak, mogą być wszędzie, ale tym razem na pewno je natychmiast odnajdziesz! Zastosowań jest na prawdę bardzo dużo: możesz przyczepić urządzenie do obroży swojego psa lub kota, do kluczy, do portfela, torebki, samochodu, bagażu i roweru! Przypinasz TrackR pod siodełko swojego dwukołowca i gotowe! Życie złodzieja już nigdy nie będzie tak samo proste! Ale Twoje? O wiele łatwiejsze.

(A to Twój rower – już na zawsze tylko przy Tobie)

Już chcesz zaopatrzyć się w ten niewielki wynalazek? Żeby go kupić, wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę TrackR. Wszystko będziesz miał już jak na tacy.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel