660 471 429

Nauka i technologia

2023-12-07

Czemu kosmetyki z lodówki? Sprawdź!

Czemu kosmetyki z lodówki? Sprawdź!Choć nazwane żartobliwie "kosmetykami z lodówki", wymagają one specjalnych warunków przechowywania. Jednakże, odwdzięczają się wysoką jakością i pozytywnym wpływem na skórę.
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Top obiecujących gadżetów!

Top obiecujących gadżetów!Nikt nie podważy faktu że faceci uwielbiają gadżety. Sportowe, związane z modą czy motoryzacją.
W takim razie przedstawimy Wam nasz TOP gadżetów które musicie mieć! PODO: i selfie staje się łatwiejsze!
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Rewelacje od NASA! Twój nowy znak zodiaku!

Rewelacje od NASA! Twój nowy znak zodiaku!Czy wiesz, że Twój znak zodiaku właśnie mógł się zmienić? Byłeś Panną, ale bliżej Ci zawsze było do władczego Lwa? Nic dziwnego! Okazuje się, że w kosmosie nastąpiły pewne zmiany, które ogłosiła ostatnio NASA.
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Elektryczna deskorolka – sposób na korki w mieście!

Elektryczna deskorolka – sposób na korki w mieście!Ewolucja środków transportu nie zna granic! Mamy elektryczne samochody, niedawno usłyszeliśmy o Hyperloop, a teraz TO, o czym zaraz przeczytasz. Najnowszy hit to odpowiedź na potrzeby tych, którzy lubią poszaleć na deskorolce.
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Czy NASA kłamie? Płaska ziemia!

Czy NASA kłamie? Płaska ziemia!Zacznijmy może od wprowadzenia w odpowiedni klimat. Włącz soundtrack z popularnego serialu Archiwum X. Zasłoń rolety lub zgaś światło. Sprawdź, czy na pewno jesteś w pomieszczeniu sam. A teraz przygotuj się na dreszcz emocji.
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Gdzie ja wsadziłem klucze? Sprawdź w telefonie!

Gdzie ja wsadziłem klucze? Sprawdź w telefonie!Już nigdy więcej się nie spóźnisz na spotkanie, bo akurat tego samego dnia musiałeś znowu zapodziać klucze od samochodu i byłeś zmuszony wziąć tramwaj, który oczywiście – spóźnił się! Twój rower także do Ciebie wróci...
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Przełom w transporcie – nadciąga Hyperloop

Przełom w transporcie – nadciąga HyperloopHyperloop to maszyna, która łączy zalety zarówno pociągu, jak i samolotu, eliminując jednocześnie wady obu środków transportu. Sami wiemy, że kolej, mimo iż dworce znajdują się w centrach miast i zaoszczędzamy czas na dojazd...
Przeczytaj więcej
2023-12-07

POKEMON GO – „sport” ekstremalny?

POKEMON GO – „sport” ekstremalny?Masz już wszystkie? A może dopiero się wkręciłeś? Albo wcale nie słyszałeś jeszcze o Pokemon GO? Są na pewno wśród Was tacy, którzy pamiętają kultowy, japoński serial animowany o ekipie młodych poszukiwaczy i trenerów stworów...
Przeczytaj więcej
2023-12-07

"Gra o tron" to nie fikcja literacka!

"Gra o tron" to nie fikcja literacka!Wiecie, że Snoop Dog był pewien, że Gra o Tron oparta jest na autentycznych historycznych faktach? Wszystkich bardzo to rozśmieszyło, ale wcale tak bardzo się nie pomylił (no, pomijając fantastyczne stworzenia...).
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Jockstrap – bielizna jakiej nie znacie

Jockstrap – bielizna jakiej nie znacieW ostatnich latach bielizna typu jockstrap stała się powrzechnym elementem mody męskiej. W obliczu rosnącego zapotrzebowania, producenci starają się wprowadzać na rynek jeszcze bardziej dopasowane modele...
Przeczytaj więcej
pixel