660 471 429

Top obiecujących gadżetów!

2020-03-16
Top obiecujących gadżetów!Nikt nie podważy faktu że faceci uwielbiają gadżety. Sportowe, związane z modą czy motoryzacją.
W takim razie przedstawimy Wam nasz TOP gadżetów które musicie mieć!

PODO: i selfie staje się łatwiejsze!

Każdy z nas chociaż raz w życiu zrobił sobie selfie. Znamy to uczucie kiedy wyciągamy rękę a ona i tak jest za krótka by ująć nas i panoramę na wakacjach!
Co zrobić? Dzięki modzie wymyślono już kijki do selfie, lecz teraz mamy coś znacznie wygodniejszego i podręcznego. PODO-czyli mała kostka z wbudowaną kamerką.
Twórcy Podo przede wszystkim przemyśleli dokładnie wymagania klientów i oto ta kamerka przyklei się dosłownie wszędzie (metal, drewno, ściana…).
Wielkim plusem jest sterowanie bezprzewodowe z własnego smartfona. Kamera o rozdzielczości 720 pikseli, jakość zdjęć 8MPix, czyli wystarczająco by zrobić niesamowite zdjęcia w każdej chwili!

Niestety Podo nie weszło jeszcze na nasz rynek ale mamy nadzieję że już niedługo.

HexFlex: wszystko pod ręką!

Z wyglądu zwykła przywieszka do kluczy w kształcie płatka śniegu. Na szczęście to coś więcej, bo mini zestaw majsterkowicza.
HexFlex oferuje nam przeróżne końcówki narzędzi, a do tego między ramionami znajdziemy otwory do odkręcania śrub w różnych rozmiarach.
Oczywiście nie zabrakło otwieracza do piwa-przecież po pracy można.
Naszym zdaniem bardzo ciekawy i podręczny projekt który przyda się w nie jednej sytuacji.

Miejmy nadzieję, że również trafi do polskich sklepów!

Zero G Anti-Gravity Phone Case: kolejna przyjemność dla fanów selfie!

Poraz kolejny coś dla fanów selfie. Zero G Anti-Gravity Phone Case to etui które zaskoczy nas wszystkich! Przede wszystkim główną zaletą jest to, że przywiera do dosłownie każdej gładkiej powierzchni.
Golisz się, gotujesz, a do tego chcesz zobaczyć film lub wiadomości ze świata? Już nie będziesz musiał kombinować gdzie postawić swój telefon.
Wszystko dzięki mikroskopijnym przyssawkom które tworzą gumową obudowę.

Również czekamy na dostęp w Polsce.
Batmobile 3D Slippers: dla fanów Batmana!

Tym razem coś dla wyluzowania. Kapcie o różnych kształtach są już powszechnie znane i nie jest to dla nas nic nowego dlatego potraktujmy wzmiankę o Batobuwiu jako dodatek. Wyobraźcie sobie powrót do domu po ciężkiej pracy i włożenie zmęczonych nóg do kapci w kształcie kultowego batmobilu. Świat od razu staje się wygodniejszy. Jeżeli jesteś fanem pierwszego filmu Burtona to nie możesz przegapić takiej okazji!
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel