660 471 429

Podróże i sport

2020-03-16

Jak zadbać o markowe kąpielówki podczas urlopu?

Jak zadbać o markowe kąpielówki podczas urlopu?Po żmudnych poszukiwaniach w wielu sklepach internetowych kurier wreszcie dostarczył do domu nowe kąpielówki. Najchętniej od razu pokazałbyś się w nich na plaży. Czy wiesz jednak jak dbać o kąpielówki, by służyły nieco dłużej?
Przeczytaj więcej
2020-03-16

Odważni czy samobójcy? cz. I

Odważni czy samobójcy? cz. IZa sporty ekstremalne można uznać w zasadzie wszystko co dzieję się wokół nas. Codzienne czynności mogą przyczynić się do poczucia adrenaliny w naszym ciele. Surfing, narciarstwo, czy skeleton-wszystko to znamy...
Przeczytaj więcej
2020-03-16

Elektryczna deskorolka – sposób na korki w mieście!

Elektryczna deskorolka – sposób na korki w mieście!Ewolucja środków transportu nie zna granic! Mamy elektryczne samochody, niedawno usłyszeliśmy o Hyperloop, a teraz TO, o czym zaraz przeczytasz. Najnowszy hit to odpowiedź na potrzeby tych, którzy lubią poszaleć na deskorolce.
Przeczytaj więcej
2020-03-16

Gdzie ja wsadziłem klucze? Sprawdź w telefonie!

Gdzie ja wsadziłem klucze? Sprawdź w telefonie!Już nigdy więcej się nie spóźnisz na spotkanie, bo akurat tego samego dnia musiałeś znowu zapodziać klucze od samochodu i byłeś zmuszony wziąć tramwaj, który oczywiście – spóźnił się! Twój rower także do Ciebie wróci...
Przeczytaj więcej
2020-03-16

POKEMON GO – „sport” ekstremalny?

POKEMON GO – „sport” ekstremalny?Masz już wszystkie? A może dopiero się wkręciłeś? Albo wcale nie słyszałeś jeszcze o Pokemon GO? Są na pewno wśród Was tacy, którzy pamiętają kultowy, japoński serial animowany o ekipie młodych poszukiwaczy i trenerów stworów...
Przeczytaj więcej
2020-03-16

Jet Surfing – jak poskromić fale

Jet Surfing – jak poskromić faleJet Surf – niewielka, w porównaniu do wozu, zabawka, która skrywa w sobie silnik. To takie swego rodzaju połączenie deski surfingowej i skutera, a całość waży jakieś 13 kg. Możesz rozpędzić się na niej nawet do 55 km/h!
Przeczytaj więcej
2020-03-16

Co łączy reprezentację i serial „Pierwsza miłość”?

Co łączy reprezentację i serial „Pierwsza miłość”?Kibicujesz „Orłom Nawałki”? Śledzisz z zapartym tchem poczynania polskiej reprezentacji na EURO 2016? Z każdym wygranym meczem Twoje serce rośnie z dumy, a łezka kręci się w oku: „GOL! Historyczny ćwierćfinał!”.
Przeczytaj więcej
2020-03-16

Kitesurfing – pasja nie od czapy!

Kitesurfing – pasja nie od czapy!Lato: prażące słońce i piaszczysta plaża nad brzegiem akwenu – dla wielu z Was tak właśnie wyglądają wymarzone wakacje. Jest jednak grupa osób z pewną pasją, dla których do tego wszystkiego dołożyć trzeba jeszcze kitesurfing.
Przeczytaj więcej
2020-03-16

Runmageddon, rozrywka dla prawdziwych facetów

Runmageddon, rozrywka dla prawdziwych facetówPora na coś więcej niż zwykły maraton w środku miasta z gładkim asfaltem pod stopami. Pora na RUNMAGEDDON. Uwierzcie, ta dawka adrenaliny towarzysząca runmageddonowi – wciąga!
Przeczytaj więcej
2020-03-16

3 top gadżety dla maniaków rowerowych

3 top gadżety dla maniaków rowerowychZnacie je? Najlepsze gadżety dla maniaków rowerowych, czyli nowinki ułatwiające życie. Niekoniecznie każdy z rowerzystów musi je posiadać, ponieważ nie są to rzeczy, bez których nie można cieszyć się jazdą.
Przeczytaj więcej
    pixel