660 471 429

Elektryczna deskorolka – sposób na korki w mieście!

2020-03-16
Elektryczna deskorolka – sposób na korki w mieście!Ewolucja środków transportu nie zna granic! Mamy elektryczne samochody, niedawno usłyszeliśmy o Hyperloop, a teraz TO, o czym zaraz przeczytasz. Najnowszy hit to odpowiedź na potrzeby tych, którzy lubią poszaleć na deskorolce lub traktują ją jak środek transportu, ale niekoniecznie przepadają za wysiłkiem fizycznym, a w konsekwencji potem i nienawidzą miejskich korków. Rozwiązanie okazuje się wybitnie proste! Wystarczyło skonstruować… elektryczną deskorolkę!

MARBEL BOARD

Może nie należy do najlżejszych w swoim rodzaju, ale Zawrotna prędkość, jaką będziesz w stanie osiągnąć to 40 km/h! Prędkość skonfigurujesz oczywiście przy pomocy swojego telefonu i aplikacji. Akumulator pozwala na przejechanie 16 mil na jednym ładowaniu, które trwa tylko 90 minut.

YUNEEC E-GO

To najtańszy, co nie znaczy najgorszy model na rynku. Płyta wyposażona jest w silnik Yuneec o mocy 400W. W odróżnieniu od innych elektrycznych deskorolek, na których śmigasz tylko średnio 6 lub 7 mil na jednym ładowaniu, ta daje Ci możliwość szarżowania na odległość większą niż 18 mil! Jedynym minusem jest to, że taki dystans osiągniesz nie przekraczając maksymalnej prędkości 19 km/h, a proces ładowania może trwać do 5 godzin. Poza tym, przydaje się dołączona w pakiecie appka, która pozwoli Ci sprawdzić aktualny stan baterii!

STARY BOARD

Najlżejsza i niewymagająca wysiłku – to najlepszy opis tego urządzenia. Idealna do miasta!

ONEWHEEL

To nie jest urządzenie, które skojarzyłoby Ci się z deskorolką. W rzeczywistości to futurystyczne urządzenie działa raczej jak snowboard lub deska surfingowa. 2-konny pokład składa się tylko z platformy i wbudowanego pośrodku koła. I wcale nie jest to tylko wymysł, który sprawdzi się na miejskich chodnikach. Może wybrać się z nią do lasu, na wycieczkę w góry, bo dzięki stabilnej i wytrzymałej „oponce” ta deska daje radę w ekstremalnych warunkach! Maksymalna prędkość? 24 km/h.

LEIF E-SNOWBOARD

Masz ochotę poszaleć na desce, ale do upragnionego urlopu w górach zostało jeszcze kilka… miesięcy? Urządzenie wykorzystuje dwa, pomysłowe, wbuduowane tylnie koła oraz zestaw obrotowych kółek, które imitują uczucie towarzyszące realnemu szusowaniu na stoku. Pozwala Ci po prostu… dryfować. Zestaw wymiennych baterii Prędkość, jaką możesz osiągnąć to nawet 37 km/h! Deska ma możliwość regulacji długości. Co ważne, urządzenie potrafi dostosować się do indywidualnego stylu jazdy posiadacza.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel