660 471 429

Lifestyle

2023-12-07

Czemu kosmetyki z lodówki? Sprawdź!

Czemu kosmetyki z lodówki? Sprawdź!Choć nazwane żartobliwie "kosmetykami z lodówki", wymagają one specjalnych warunków przechowywania. Jednakże, odwdzięczają się wysoką jakością i pozytywnym wpływem na skórę.
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Na długą zimę - długie bokserki!

Na długą zimę - długie bokserki!Długie bokserki to idealna propozycja, aby przetrwać miesiące chłodu i mrozu. Warto korzystać z nich każdego dnia, podczas gdy temperatura spada sporo poniżej zera nam jest ciepło i przyjemnie. Świetnie nadają się dla aktywnych sportowo.
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Szorty, slipy, czy bokserki – jakie kąpielówki wybrać?

Szorty, slipy, czy bokserki – jakie kąpielówki wybrać?Jeśli od lat trzymasz w szafie kąpielówki, które mają służyć Ci jeszcze przez kilka następnych sezonów, najwyższa pora zmienić nawyki. Oczywistą sprawą jest, że szortów kąpielowych używasz okazjonalnie.
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Top obiecujących gadżetów!

Top obiecujących gadżetów!Nikt nie podważy faktu że faceci uwielbiają gadżety. Sportowe, związane z modą czy motoryzacją.
W takim razie przedstawimy Wam nasz TOP gadżetów które musicie mieć! PODO: i selfie staje się łatwiejsze!
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Męski makijaż... Czy granice jeszcze istnieją?

Męski makijaż... Czy granice jeszcze istnieją?Kolejny powrót do kontrowersyjnego filmiku który trafił na pierwsze strony blogów modowych i nie tylko! Jakub Król, czyli nastolatek który odważył się zaprezentować publicznie makijaż do szkoły.
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Rewelacje od NASA! Twój nowy znak zodiaku!

Rewelacje od NASA! Twój nowy znak zodiaku!Czy wiesz, że Twój znak zodiaku właśnie mógł się zmienić? Byłeś Panną, ale bliżej Ci zawsze było do władczego Lwa? Nic dziwnego! Okazuje się, że w kosmosie nastąpiły pewne zmiany, które ogłosiła ostatnio NASA.
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Elektryczna deskorolka – sposób na korki w mieście!

Elektryczna deskorolka – sposób na korki w mieście!Ewolucja środków transportu nie zna granic! Mamy elektryczne samochody, niedawno usłyszeliśmy o Hyperloop, a teraz TO, o czym zaraz przeczytasz. Najnowszy hit to odpowiedź na potrzeby tych, którzy lubią poszaleć na deskorolce.
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Dlaczego Medellín uzależnia?

Dlaczego Medellín uzależnia?Pierwsze skojarzenie, kiedy słyszysz Kolumbia, to…? Spoko, my też jeszcze jakiś czas temu pomyślelibyśmy o niej tylko w kategorii ojczyzny koki i jej „króla” Pablo Escabara. Nic dziwnego...
Przeczytaj więcej
2023-12-07

POKEMON GO – „sport” ekstremalny?

POKEMON GO – „sport” ekstremalny?Masz już wszystkie? A może dopiero się wkręciłeś? Albo wcale nie słyszałeś jeszcze o Pokemon GO? Są na pewno wśród Was tacy, którzy pamiętają kultowy, japoński serial animowany o ekipie młodych poszukiwaczy i trenerów stworów...
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Jet Surfing – jak poskromić fale

Jet Surfing – jak poskromić faleJet Surf – niewielka, w porównaniu do wozu, zabawka, która skrywa w sobie silnik. To takie swego rodzaju połączenie deski surfingowej i skutera, a całość waży jakieś 13 kg. Możesz rozpędzić się na niej nawet do 55 km/h!
Przeczytaj więcej
pixel