660 471 429

Zdrowie i żywność

2023-12-07

Czemu kosmetyki z lodówki? Sprawdź!

Czemu kosmetyki z lodówki? Sprawdź!Choć nazwane żartobliwie "kosmetykami z lodówki", wymagają one specjalnych warunków przechowywania. Jednakże, odwdzięczają się wysoką jakością i pozytywnym wpływem na skórę.
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Odważni czy samobójcy? cz. I

Odważni czy samobójcy? cz. IZa sporty ekstremalne można uznać w zasadzie wszystko co dzieję się wokół nas. Codzienne czynności mogą przyczynić się do poczucia adrenaliny w naszym ciele. Surfing, narciarstwo, czy skeleton-wszystko to znamy...
Przeczytaj więcej
2023-12-07

#łapjaja

#łapjajaMateusz Felsmann i Andrzej Rogoń (z agencji interaktywnej Twin), którzy stworzyli lapjaja.pl oraz Wojtek Walczak (z agencji strategicznej Melting Pot) to ludzie, którymi od zaraz musicie się zainspirować. Wojtek to kumpel wspomnianych wyżej panów.
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Runmageddon, rozrywka dla prawdziwych facetów

Runmageddon, rozrywka dla prawdziwych facetówPora na coś więcej niż zwykły maraton w środku miasta z gładkim asfaltem pod stopami. Pora na RUNMAGEDDON. Uwierzcie, ta dawka adrenaliny towarzysząca runmageddonowi – wciąga!
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Jak przeżyć upały?

Jak przeżyć upały?Za nami najgorętszy weekend tego roku, ale mimo iż pogoda bywa kapryśna, najbliższy weekend nie zapowiadają się wcale chłodniej. Zbliża się piątek, a my już zastanawiamy się, jak przetrwać te dni by nie zmęczyć się zbytnio...
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Piwo domowe dla początkujących

Piwo domowe dla początkującychWarzyłeś kiedyś piwo domowe? Jeśli masz trochę wolnego czasu warto spróbować, chociażby dla samej frajdy. Uwarzenie domowego piwa nie jest tak skomplikowane jak się wydaje, należy jednak przestrzegać kilku zasad.
Przeczytaj więcej
2023-12-07

Dobre z supermarketu

Dobre z supermarketuTo oczywiste, że ucząc się, trenując lub prowadząc po prostu aktywny tryb życia potrzebujemy posiłków z odpowiednią dawką energii. Codzienność nie sprzyja odpoczynkowi, jesteśmy w ciągłym biegu.
Przeczytaj więcej
    pixel