660 471 429

Czy NASA kłamie? Płaska ziemia!

2020-03-16
Czy NASA kłamie? Płaska ziemia!Zacznijmy może od wprowadzenia w odpowiedni klimat. Włącz soundtrack z popularnego serialu Archiwum X. Zasłoń rolety lub zgaś światło. Sprawdź, czy na pewno jesteś w pomieszczeniu sam. A teraz przygotuj się na dreszcz emocji. Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo. Nauczycielka geografii, której tak nienawidziłeś wcale nie miała racji! Kopernik również się pomylił! A cały świat żyje w jednej, wielkiej mistyfikacji… Bo Ziemia – wcale nie jest okrągła!

ZIEMIA JEST PŁASKA – MAMY DOWODY!

Dziś temat trochę psychodeliczny, ale potraktuj go z przymrużeniem oka lub… sam zajmij się badaniem tej nowości, która, jak mówią niektórzy, burzy cały dotychczasowy porządek świata! Pozwolimy sobie przytoczyć kilka faktów, które mają świadczyć o prawdziwości tej mrożącej krew w żyłach tezy. A z narastającymi wątpliwościami, będziesz musiał poradzić sobie sam. Czytasz na własną odpowiedzialność…

Co mówią zwolennicy teorii o płaskiej Ziemi? Zdjęcia globu na stronie internetowej NASA są projektami graficznymi! Tylko jedno zdjęcie jest rzekomo zdjęciem autentycznym! Jakiś czas temu przypadkiem opublikowano nagranie z fałszowania powstawania zdjęcia Ziemi z kosmosu, z MISJI Apollo 11 w 1969. Szczęśliwcy, na chwilę przez usunięciem pomyłki z czeluści Interentu, mieli szansę odsłuchać prywatne rozmowy prowadzone w trakcie tego nagrania, świadczące o planowaniu zrobienia zdjęcia, które miałoby wyglądać jak zdjęcie planety spoza jej orbity.

Dlaczego woda nie krąży wokół ziemi, tak jak wokół poruszającej się w locie mokrej piłeczki tenisowej, ale przylega do lądu? Gdyż Ziemia podobno stoi w miejscu i tak, jak to przyjęte było setki lat temu, gwiazdy poruszają się wokół niej.

JEST NA ZIEMI TAKIE MIEJSCE…

Piękna i imponująca pustynia Salar de Uyni, czyli pozostałość po wyschniętym słonym jeziorze w południowo-zachodniej Boliwii w Andach, położona jest na wysokości 3653 m n.p.m., jest na 100 mil szeroka i  80 mil podłużna, a przy tym całkowicie płaska! Żadnych pochyleń na całej jej długości, które świadczyć by miały o tym, że Ziemia jest okrągła.

MASONI I TEORIE SPISKOWE

Podobno największe i najbardziej wpływowe światowe organizacje zrzeszają tak zwane Wolnomularstwo, czyli Masoni. Kim są? To swoisty nurt, wyznający pewnie przekonania metafizyczne oraz dążący do zmiany człowieka oraz społeczeństwa według zasad uznawanych przez nich za ważne. Kolejny dowód na to, że światem rządzi masoneria, a Ty jesteś tylko małym podatnikiem, który utrzymuje ich wystawne i rozpustne życie? Tak miałaby wyglądać płaska Ziemia:

A teraz spójrz na to, co przedstawia flaga Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ)…

COŚ DLA NIEDOWIARKÓW

Na pocieszenie mamy też dla Was kilka faktów, które podcinają skrzydła zwolennikom spiskowej teorii o płaskiej Ziemi. Przede wszystkim, to czego uczono nas fizyce jest wciąż niepodważalne. Newton i jego grawitacja mogą spać spokojnie. Ty chyba też. W kosmosie przy braku ciążenia wszystko, co ma masę, przyciąga się do siebie formując bryłę (oczywiście jeśli prędkość ucieczki nie jest zbyt wielka). Pomyślcie tylko, jak zachowuje się „rozlana” woda na stacji kosmicznej przy braku grawitacji – robi się płaska? Jako że każda planeta miała bądź wciąż ma płynne jądro naturalnym jest przybranie najbardziej idealnego kształtu we wszechświecie – kuli. Śpijcie spokojnie…
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel