660 471 429

Wakacyjne romanse – przyda się dobra bielizna

2020-03-16
Wakacyjne romanse – przyda się dobra bieliznaLato kojarzy się z wakacjami, wolnością i… seksem. Masz przed oczami gorącą plaże i morze… morze pięknych kobiet w skąpych strojach kąpielowych, zajętych opalaniem, kąpielami, jedzeniem lodów… A może imprezy do rana, które zakrapiane alkoholem kończą się przebudzeniem w obcym łóżku? Piękna sceneria i pobyt w obcym kraju sprzyjają wakacyjnym odlotom. Jak przygotować się na podbój serc i łóżek rozpalonych, to znaczy – opalonych turystek i cudzoziemek? Zacznij od doboru bielizny, która doda Ci pewności siebie i podkreśli wszystkie Twoje atuty. Postaraj się, żeby ta wakacyjna przygoda pozostała w jej pamięci na długi czas… Wystarczy, że zastosujesz kilka naszych trików.

ZAPOMNIJ O GACIACH PO TACIE

To naczelna zasada. Zapomnij o #gaciach, które leżą w Twojej szafie odkąd pamiętasz, o majciochach znalezionych pod choinką, a które Twoja babcia uszyła dla Ciebie, by zapewnić Ci naturalną antykoncepcję, również. Bądź zawsze gotowy na zbliżenie najwyższego stopnia. Nie pozwól sobie, by najgorętsza noc pobytu w nadmorskim kurorcie, czy na imprezie Twojego życia, skończyła się pospieszną ucieczką partnerki, spowodowaną tym, że zapomniałeś włożyć najlepsze #gacie!

BAW SIĘ!

Wakacje to przede wszystkim zabawa i odskocznia od codzienności, a wakacyjny romans, to zwieńczenie udanego wypoczynku. Spraw, żeby towarzyszył Ci bez przerwy dobry humor, ciesz się życiem i nie bój działać. Bądź zabawny! Niech Twoja wakacyjna przygoda zapamięta Twój tyłek odziany w mega pozytywne bokserki przedstawiające tukany. Model Toucan Mania idealnie wpisze się w klimat egzotycznej, erotycznej przygody!

KUŚ!

Kiedy ona zrzuci już z Ciebie całą wierzchnią garderobę, spraw, że jeszcze chętniej ściągnie z Ciebie #gacie. Wybierz kuszący, zmysłowy i seksowny model bielizny, która doda Waszemu zbliżeniu pikanterii. Najlepszym wyborem będą w tym przypadku przezroczyste materiały, których widok rozgrzeje ją do czerwoności. Nasza propozycja to najnowszy model od Clever Moda bokserki Mesh-Bars. Wyobraź sobie jej reakcję, kiedy widzi Twoje opalone ciało w tych bokserkach.

WYRÓŻNIAJ SIĘ!

Nic tak nie działa na zmysł wzroku, jak soczyste, żywe kolory. Załóż bokserki Forbidden Desire i daj się ponieść przeznaczeniu i pożądaniu, któremu ona nie będzie potrafiła się oprzeć. A może wolisz stringi? Je również znajdziesz na www.meskiegacie.pl.

BŁYSZCZ!

Jeśli czeka Cię szalona noc w klubie albo impreza pod gołym niebem wybierz błyszczące slipy ze złotą nitką i szerokim połyskującym pasem Pinerolo. Może gorący numer pod osłoną nocy i w blasku księżyca? W tych #gaciach zrobisz piorunujące wrażenie! Baw się dobrze.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel