660 471 429

Przygotuj swoją szafę na zimę!

2020-03-16
Przygotuj swoją szafę na zimę!Jeszcze do niedawna zastanawialiśmy się nad tym, co będziemy robić przez wakacje, aż tu nagle z dnia na dzień zdajemy sobie sprawę, że niedługo znów zawitają mrozy i śnieg. Przypominamy sobie, że w szafie mamy same letnie rzeczy! Co teraz? Zobaczmy co znane marki proponują na zimową aurę.

Pamiętacie stare wojenne filmy? Nowa kolekcja marki H&M bardzo przypomina nam stylizację młodego chłopaka z tamtych czasów.
To prawda, że dawna moda zawsze kiedyś wróci, oczywiście wiadomo, że podrasowana, lecz na swój sposób bardzo klimatyczna. Golfy, dłuższe proste płaszcze, klasyczne koszule, wszystko utrzymane w kolorystyce brązów, khaki i czerni. A do tego część wykonana z odzyskanej wełny!
Co Wy, Panowie o tym sądzicie? Nam bardzo się  podoba i mamy nadzieję, że każdy z Was przekona się do takiego stylu.

Zara również przygotowała dla nas powroty wstecz, lecz w prostszym i nieco rockowym wydaniu. Garnitury wyjęte z Bonda, jeansowe i skórzane kurtki przypominające nam zbuntowanych wykonawców muzyki alternatywnej oraz dodatki w postaci baranka. Kolejna marka postawiła na odważnych ludzi, chociaż może to tylko kwestia przyzwyczajenia do takiej mody. Jesteście gotowi podjąć się wyzwania i założyć na siebie coś mniej codziennego?

A co z butami? O to oczywiście zadbała polska marka Badura. Jak zawsze zachwycają swoją klasą i elegancją. Oni również sięgnęli do lat 70, a w ich kolekcji jesienno-zimowej nie zabrakło łączenia zamszu z lakierowaną skórą. Kolorystyka głównie opiera się na brązie, granacie i czerni nawiązując do stylu boho, co sprawia, że dopasujecie je praktycznie do wszystkiego!
To kolejna firma, która potwierdziła, że wciąż kochamy wracać wstecz z modą. Lecz pamiętajcie-podstawą dobrej stylizacji na zimę jest ciepła, dobrej jakości bielizna którą możecie dostać u nas!
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel