660 471 429

23 czerwca – Dzień Staruszka

2020-03-16
23 czerwca – Dzień StaruszkaJuż za chwilę Dzień Ojca. Staruszków kochamy równie mocno, bez względu na to, jaki przypada dzień w roku. Jednak w zabieganiu i natłoku obowiązków, nie mamy czasu celebrować tej więzi. Może sam jesteś ojcem i wiesz, jaka to wspaniała, ale i pełna wyrzeczeń rola. 23 czerwca to idealna okazja na świętowanie obecności naszego rodziciela w naszym życiu. Warto zorganizować wolny dzień lub popołudnie, by spędzić wspólnie trochę czasu. Pokaż staruszkowi, że pamiętasz i jesteś wdzięczny – za wszystko.

NAWET JEŚLI ZNASZ JEGO UPODOBANIA…

…co roku rodzi się w Twojej głowie pytanie: czym zaskoczyć? Wydaje Ci się, że ojciec jest wymagający, ciężko trafić w jego gust lub już wyczerpałeś swój przydział wrodzonej kreatywności. Mamy dla Ciebie listę wskazówek.

Kwiaty – raczej niewielu mężczyzn ucieszy się z bukietu, który można wstawić jedynie do wazonu w salonie i… to właściwie tyle. Prawdziwy facet lubi funkcjonalne prezenty! Skarpetki, #gacie, piżama, nowoczesne kosmetyki do pielęgnacji – czyli wszystko, co będzie użyteczne na co dzień. Nie chcesz zaliczyć wtopy, wybieraj produkty sprawdzone i dobrej jakości.

Ojciec nosi brodę? Świetnie, wybierz jeden z zestawów marki ZEW for men. ZEW for men to naturalne kosmetyki do mycia dla prawdziwych twardzieli. Węgiel drzewny skutecznie oczyszcza i odświeża, a jego działanie jest znane od lat. Zerknij na Pakiet Brodacza, który zawiera komplet 4 mydeł ze szczotką do brody lub na Zestaw Golibrody, w którym znajdziesz 4 mydła i pędzel do golenia. Gwarantujemy – obdarowany będzie wniebowzięty.

Staruszek nie nosi brody? Spokojnie, na pewno nosi skarpety. Sprawdź pakowane w genialne Gift Boxy zestawy skarpet marki Happy Socks. Z całej masy wzorów i kolorów na pewno wybierzesz najlepiej dopasowane do charakteru ojczulka.

Twój staruszek to luzak, lubi pożartować i ma do siebie mega dystans? Co powiedziałby na luźne #gacie od Lousy Livin? Dobrej jakości gacie przydatne są w szafie każdego faceta. Taki prezent zawsze się sprawdza, a razem z portkami Lousy Livin oferujesz staruszkowi swobodę i mnóstwo zabawy. Bez względu na to jak będziesz obchodzić tegoroczny Dzień Ojca, zawsze o nim pamiętaj i dbaj o Wasze relacje. Złóż rodzicielowi najserdeczniejsze życzenia i bawcie się dobrze.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel