660 471 429

Gacie wychodzą z cienia!

2020-03-16
Gacie wychodzą z cienia!Zapomniane, sprane, szare i bure – kim jesteśmy? Męską bielizną, najbardziej zapomnianym zakątkiem Twojej szafy. Czas to zmienić – zrób z gaci swoją wizytówkę!

Wyobraź sobie sytuację – wieczór, wchodzicie do Twojego mieszkania, mrok za oknem, wymieniacie spojrzenia i już wiesz co się będzie działo dalej. Ona łapie Cię za rękę, całuje, przyciągasz ją do siebie i czujesz wysokie tętno jej krwi. Patrzy na Ciebie i widzi 100% faceta, mistrza, pana i zwierzę. Odpina guzik Twoich spodni, zsuwa je na ziemię… i nagle ucieka wzrokiem. Jej oddech wcześniej szybki i niespokojny nagle spowalnia. Twoja wybranka przerywa wstęp do upojnej nocy i wycofuje się. Mówi, że zrobiło się późno a jutro rano wcześnie wstaje do pracy, musi wypocząć, że kot ma pełną kuwetę i chyba zostawiła włączone żelazko. Skąd nagła zmiana nastroju? Dlaczego gorąca i spragniona kobieta nagle stała się górą lodową i czmychnęła jak cień pozostawiając Cię w konsternacji? Otóż odpowiedź jest bardzo prosta: nie tylko mężczyźni to wzrokowcy! Jaki obraz zobaczyła ta piękna i zadbana kobieta? Przystojny facet, modna koszulka polo, dobrze skrojone jeansy, czyste buty, a pod tym całym starannie dobranym zestawem – sprane, rozciągnięte i wytarte bokserki, w których tyłek na pewno nie wygląda apetycznie, a do tego stare i przetarte skarpety.

Dlaczego nie spojrzymy krytycznie na nasze gacie wyciągnięte naprędce rano z szuflady? Dlaczego zakładamy skarpety „na dotarcie” z których niemalże wystaje już pięta? Czy sądzimy, że skoro nie widać naszej bielizny spod ubrań to nie ma ona wpływu na nasz wizerunek? I tu się mylisz kolego!

Siadając w biurze w wygodnym fotelu, schylając się przy stanowisku pracy – na światło dzienne zawsze może wyjść kawałek skarpety. Gdyby była ona nowa, nierozciągnięta, w ciekawym kolorze – z pewnością miałbyś frajdę gdyby mimochodem przyciągnęła czyjś wzrok. Kiedy rozbierasz się w szatni przed pracą, na sali przed treningiem – nie chciałbyś zaprezentować gaci których każdy kumpel Ci pozazdrości? Bądź tym, który pokaże jak dobrze można wyglądać bez ciuchów dzięki drobnej zmianie. Czy nie chciał byś aby piękna kobieta ściągając z Ciebie spodnie pomyślała, że interesujący i zadbany z Ciebie gość skoro nie tylko modnie przystrzyżone włosy pasują do jej wizji, ale dobrze skrojone slipy idealnie dopełniają całości. Dbałość o detale i estetykę jest tym, co podkręci każdą kobietę na najwyższe obroty. Nie masz pomysłu, nie wiesz gdzie szukać inspiracji? Wrzuć odpowiednie hasło w internet, tak jak szukasz nowego modelu samochodu. Wyszukiwarka podpowie Ci gdzie zajrzeć, podsunie meskiegacie.pl i przekonasz się ile frajdy może dać Ci tak zapomniana i wyparta z codziennej świadomości – a jednak ważna kwestia, która siedzi w naszej szufladzie z bielizną!
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel