660 471 429

Hacki, które w tydzień zrobią z Ciebie gorący towar

2020-03-16
Hacki, które w tydzień zrobią z Ciebie gorący towar

Kto powiedział, że nie ma rzeczy niemożliwych? Nie wiemy, ale stawiamy mu browar i po raz kolejny udowadniamy że miał racje. Zrzuć z siebie polar i wypłyń na szerokie wody.

Brak Ci wiary w siebie, powłóczystych spojrzeń pięknych kobiet, nie masz ciekawej pracy, dobrego samochodu i ciągniesz swój szaro – bury żywot bez wzlotów i zrywów mocy? Masz tego dość? Poznaj kilka złotych zasad, które w tydzień zrobią z Ciebie gorący towar i podniosą Twoją ocenę do maksimum!

  1. Bądź pewny siebie.

Nic nie działa bardziej na to jak ludzie nas odbierają, niż nasza własna postawa. Kiedy podczas rozmowy uciekasz wzrokiem, nie bardzo masz odwagę wyrazić swoje zdanie – nikt Cię nie będzie słuchał, bo po co zwracać uwagę na kogoś, kto nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Spróbuj wyjść z rozmową do nieznajomej osoby, broda do góry, brzuch wciągnięty, uśmiech na twarzy i mów swobodnie co myślisz. Rozmawiaj na temat, w którym czujesz się bezpieczny i możesz zaintrygować. Rozmawiając z kobietą wpleć w rozmowę trochę flirtu i komplementów!

  1. Znajdź w sobie pasje.

Jesteś zabiegany. Praca, obowiązki, brak kasy, każdy czegoś od Ciebie potrzebuje… Znajdź równowagę i czas na pasję! Pomyśl co sprawia Ci frajdę, czym się interesujesz od dziecka i jeszcze z tego nie wyrosłeś. Uczyń z tego swoją mocną stronę! Ludzie podziwiają mężczyzn, którzy potrafią znaleźć czas na hobby i realizują je z uśmiechem na twarzy. Sam szybko się przekonasz jak dobrze mieć kawałek świata tylko dla siebie.

  1. Zacznij uprawiać sport.

Nie jesteś typem sportowca, a piwny brzuszek wygląda średnio w dresowych spodniach? Zmień to! Na samym starcie nie oczekuj od siebie zbyt wiele, nie masz przecież kondycji ani sprzętu sportowego. Małymi krokami wdrażaj się w świat ruchu. Zacznij od długich spacerów, pobiegaj z psem w parku, zrób codziennie kilka pompek albo pobaw się hantlami oglądając wieczorem mecz w TV. Sam siebie zaskoczysz, jak szybko wzbudzisz w sobie potrzebę codziennego ruchu. Sport doskonale neutralizuje stres, wytwarza endorfiny dzięki którym uśmiech sam pojawia się na twarzy, daje powód do dumy kiedy uda Ci się wygrać z leniem, a przede wszystkim poprawi kondycję Twojego ciała i ducha!

  1. Dbaj o siebie.

Czy nigdy nie zdarzyło Ci się wyjść rano z domu bez umycia zębów? Jeśli nigdy – gratuluję! Jesteś w nielicznej grupie wyjątków! Dbaj o higienę, regularny prysznic, miej zawsze dobrze obcięte włosy pasujące do Twojej urody i zadbaną, przyciętą lub ogoloną brodę. Czasem wystarczy że ktoś jeden raz zrazi się widząc Cię w gorszej kondycji. Złe wrażenie pozostaje nieodwracalnie…

  1. Zdrowo się odżywiaj.

Dobre nawyki żywieniowe sprawią, że lepiej się poczujesz i będziesz miał zawsze stały poziom energii. Nie rezygnuj z hamburgera raz w miesiącu, nie katuj się dietą. Pamiętaj jednak żeby jeść regularnie, nie głodź swojego organizmu przez większość dnia żeby wieczorem w napadzie głodu wyżreć wszystko co znajdziesz w kuchni. Wyeliminuj portawy, po których czujesz się ociężały. Dobrze odżywiony organizm będzie Ci lepiej służył!

  1. Spotykaj się ze znajomymi.

Nie zamykaj się w domu jak pustelnik. Najpierw zadbaj o dobre nastawienie i samopoczucie, a potem wyjdź na miasto. Umów się z kolegami, poznaj nowych ludzi, flirtuj z nieznaną kobietą w sklepie i przekonaj się jak dobre samopoczucie wpływa na ludzi dookoła.

  1. A teraz coś, co zaskoczy Cię najbardziej – wymień całą bieliznę ze swojej szafy!

Nie tylko to co widać gołym okiem wpływa na Twój wizerunek. Pomyśl jak pewny siebie będziesz w sytuacji, kiedy na tyłku znajdą się świetnie skrojone meskiegacie.pl i żadna sytuacja Cię nie zaskoczy.

Zastosuj tych kilka porad i poczuj się panem sytuacji! Intryguj, wprawiaj w podziw, wzbudzaj szacunek i zazdrość!

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel