660 471 429

Kieszenie na topie

2020-03-16
Kieszenie na topieNikt nie wyobraża sobie spodni lub bluzy bez kieszeni. Podejrzewamy, że poradzą sobie bez nich jedynie amatorzy męskich saszetek lub tak zwanych nerek. Jeśli nie lubisz tego typu dodatków, a udajesz się w miejsce, gdzie potrzebujesz zabrać tylko trochę gotówki lub inny drobiazg, idealna może okazać się bielizna z kieszeniami.

Czy zastanawialiście się kiedyś nad funkcjonalnością bielizny z kieszeniami? Jeden z czołowych producentów bielizny męskiej z Kanady proponuje designerskie, solidne bokserki z dwoma najczęściej siateczkowymi kieszonkami. Pojawia się więc dodatkowe miejsce na schowanie dowolnego cennego drobiazgu. Dlaczego drobiazgu? Kieszenie w dopasowanej bieliźnie nie mogą być zbyt obszerne. Spokojnie natomiast pomieszczą kilka banknotów lub prezerwatywę.

Wybierasz się do klubu? Nie chcesz zapychać kieszeni grubym portfelem z dokumentami? Spokojnie, nie musisz ich zabierać. Gotówkę na drinki możesz schować w małych kieszonkach. Nie musisz obawiać się, że w trakcie ostrej zabawy cokolwiek zgubisz.

Obawiasz się kieszonkowców? Opisywane przez nas bokserki są doskonałym rozwiązaniem także dla ciebie. Dlaczego? Dwie kieszonki położone są najbliżej ciała jak się tylko da. Nie ma absolutnie żadnej możliwości wyjęcia z nich czegokolwiek bez Twojej wiedzy, maksymalnie zmniejszasz szanse potencjalnego złodzieja.

Lubisz podróżować, spędzać czas na plaży lub na siłowni? Wypróbuj bokserki z kieszonkami wszędzie tam, gdzie nie musisz zabierać dokumentów, ale potrzebujesz odrobiny gotówki. Nie musisz stale pilnować portfela, więc swoboda jaką odczujesz będzie nieoceniona.

W ślad za najlepszymi stylistami namawiamy do poznania marki Pump! Underwear. Bokserki z kieszonkami nie tylko prezentują się doskonale. Zastosowany miks bawełny i mikrosiateczki gwarantuje maksymalny komfort. Elastyczna, gruba i mięsista guma utrzymuje całość na odpowiednim miejscu. Sprawdźcie sami.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel