660 471 429

Rutyna w sypialni? Nie wiem o czym mówisz.

2020-03-16
Rutyna w sypialni? Nie wiem o czym mówisz.Nadszedł wrzesień, skończyły się wakacje, nieplanowane wyjazdy, rzadziej mamy okazję do spontaniczności i luzu, a nasz rytm dobowy został zaburzony. Jednak nikt nas nie chce poddać się tej szarości. Zastanawiamy się, jak utrzymać erotyczny temperament na „wakacyjnym” poziomie, a nawet go zwiększyć… Czy w czasie, gdy zaczynamy chować nasze ciała pod warstwami ubrań  jest szansa powrócić na odpowiednie tory satysfakcji seksualnej? Oczywiście!

NIE ZAPOMNIJ O ODROBINIE PIKANTERII

Tak jak nie zjadłbyś posiłku bez soli i pieprzu, nie zapomnij o odrobinie pieprzu w łóżku. Minęły już czasy, gdy korzystanie z gadżetów erotycznych uznawano za dowód rozwiązłości. Przecież używasz ich razem ze swoja partnerką i oboje zaakceptowaliście ich obecność w łóżku. Gadżety odkryją potrzeby waszego związku na nowo, zwiększając tym samym osiąganą przyjemność. Nie namawiamy tutaj do stosowania ich przy każdym stosunku. Od czasu do czasu wypróbujcie wibrator dla kobiet – niech ona pokaże Ci, jak go używać. Frajdę sprawia także zabawa masturbatorem dla mężczyzn, tym bardziej, jeśli obsłuży go partnerka mająca w momencie zabawy całkowitą kontrolę nad Twoimi doznaniami. Gdy partnerka potrzebuje dłuższego doznania sprezentuj jej stymulator łechtaczki. Z kolei Twoje odczucia wzmocni pierścień wibrujący na penisa. Nie bójcie się sex-akcesoriów. Bawcie się nimi. Satysfakcjonujące życie seksualne jest jednym z fundamentów udanego związku, zyskujecie więc o wiele więcej, niż tylko dobry sex.

PRZESUWAJ GRANICE, AMOR UWIELBIA SIĘ BAWIĆ

Nie będziemy tutaj pisać o testowaniu najróżniejszych pozycji, ale o zmianie miejsca, środowiska, w którym się kochacie. Zwykle jest to sypialnia? Przejdźcie do kuchni. Blat kuchenny wydaje się być położony na idealnej wysokości, pralka w łazience także. Wielu paniom ogromną satysfakcję daje stosunek odbyty na krześle, wiele z nich uważa go za o wiele wygodniejszy od „jeźdźca”. Możecie odgrywać różne role, przebierać się. Będąc w stałym związku zadanie jest ułatwione. Znacie się idealnie, więc jeden czy drugi nietrafiony pomysł nie spowoduje ani rezygnacji, ani odejścia jednego z partnerów. Przecież to tylko próby poszukiwania nowych szlaków i dobra zabawa.

ZWIĄŻ MNIE, KOCHANIE

Jesteśmy wymagający, w łóżku pragniemy czuć intensywnie i otrzymywać jak najwięcej rozkoszy. Zauważyliście, że podczas stosunku kobieta odruchowo zamyka oczy, wyłączając zmysł wzroku, by móc intensywniej odczuć wszelkie doznania? Wypróbujcie to. W japońskiej sztuce miłości zawiązywano oczy damskimi majteczkami, które poza zasłonięciem oczu działały jak afrodyzjak, wydzielając zmysłowy zapach tuż przy twarzy mężczyzny. Twoja bezradność i jej poczucie władzy z pewnością doda nowego smaku miłosnym igraszkom. To, co przyprawia kobiety o dreszczyk emocji jest element zniewolenia, skrępowanie rąk lub delikatne związanie nóg do przeciwległych belek łóżka. Delikatne opaski do krępowania rąk i nóg zakupisz dyskretnie w niejednym internetowym sex-shopie. Nie pytaj partnerki o zgodę, po prostu miej je przy sobie w trakcie następnego zbliżenia. W jej oczach zyskasz punkt nie tylko za pomysł, ale przede wszystkim za troskę o związek i chęć wprowadzania urozmaiceń.

CZY POZA CHWILOWYM UNIESIENIEM, SEKS DAJE NAM COŚ JESZCZE?
Gdy czujemy, że spełniamy się w łóżku szybciej porzucamy wszelkie obawy i lęki związane z życiem codziennym. Wdzięczność i podziw w oczach partnerki dodaje pewności siebie i samozadowolenia. Z przeprowadzonych badań wynika, że udane życie erotyczne jest pozytywnym impulsem do zmian i doprowadzania wszelkich działań do końca. Wraz z udanym życiem łóżkowym fundujemy sobie swego rodzaju doping i równowagę. Kochając się polepszamy zdolność logicznego myślenia – nasz mózg zostaje odpowiednio ukrwiony i nakarmiony dopływającą do niego większą dawką tlenu. Czy to jeszcze mało?

INTENSYWNOŚĆ DOZNAŃ JEST SPRAWĄ NADRZĘDNĄ

Zysk płynący z seksu jest ogromny, jednak problem pojawia się w momencie, gdy intensywność doznań płynących z seksu zaczyna słabnąć. Sprawność seksualna i intensywność odczuć są dla mężczyzny sprawami nadrzędnymi, klasyfikują faceta w odpowiedniej grupie samców, dowartościowują. Mimo, iż słabe przeżywanie orgazmu jest częstą przyczyną wycofywania się mężczyzn z życia seksualnego, nadal jest to temat, o którym mówi się stosunkowo rzadko.

Wyrafinowani kochankowie za główny punkt honoru stawiają sobie doprowadzenie partnerki do orgazmu. Potrafią zdobyć się na najbardziej wymagającą grę wstępną, by sprostać temu niełatwemu zadaniu i tym, samym potwierdzić swoją męskość. Partnerkom często wydaje się, że do swojego orgazmu mężczyzna nie przykłada już tak dużej wagi – przecież w końcu i tak go osiągnie. Nic bardziej mylnego. Nieprawdą jest stwierdzenie, że facetowi wystarczy tylko wytrysk, aby uznać sex za udany. Facet tak samo jak jego partnerka pragnie czuć intensywnie i czerpać jak największą przyjemność z seksu. Starania o poprawę doznań seksualnych mogą stać się przełomem w relacji z partnerką.

FACET NOWOCZESNY WIE, CZEGO SZUKAĆ

Nie oszukujmy się, utrzymanie odpowiedniej diety polecanej dla osiągnięcia jak najlepszej sprawności seksualnej jest niesamowicie trudne. Rodzaj i częstotliwość spożywania posiłków uzależnione są od rytmu dnia, nie możemy pozwolić sobie na jego drastyczne zmiany. Nie zawsze mamy też czas na wykonywanie serii ćwiczeń przeznaczonych dla osiągnięcia większej sprawności w łóżku. Nie ukrywajmy, pragniemy tych intensywnych odczuć. Większość z nas, a przynajmniej ogromna część, mająca zdrowe podejście do seksu, uprawia go przede wszystkim dla przyjemności. Sprowadzanie na świat potomstwa nie jest najważniejszym celem współżycia.

Seks daje nam bliskość i satysfakcję. Nic więc dziwnego, że pragniemy czerpać dzięki niemu jak największą rozkosz. Dostępne są produkty, które śmiało można nazywać wzmacniaczami doznań. Przykładem jest Liderin Seks Expert – suplement diety polecany przez Klub Gruchacza [SPRAWDŹ], którego składniki pomagają zintensyfikować doznania i podnieść satysfakcję z odczuwanych doznań, wpływają także na utrzymanie dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Im większa intensywność doznać, tym większa satysfakcja z seksu. Większa satysfakcja sprawia, że chcemy kochać się częściej! Warto więc zadbać o jakość życia intymnego. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zostać Sex Ekspertem. Do dzieła : )
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel