660 471 429

WhatsApp Newsletter

2024-06-14
WhatsApp Newsletter

Bądź z nami w kontakcie na WhatsApp!

Każdy ma swoją ulubioną formę kontaktu. Niektórzy preferują rozmowy twarzą w twarz, inni wolą rozmowy telefoniczne, a jeszcze inni unikają ich jak ognia i wolą kontaktować się poprzez komunikatory. WhatsApp jest najpopularniejszym komunikatorem na świecie, który ma wielu zwolenników także w Polsce. Do tego czasu mogłeś skontaktować się z nami na pod numerem +48 660 471 429, gdzie jesteśmy dostępni codziennie w dni robocze od 8 do 16, aby odpowiadać na Twoje pytania, pomagać w doborze odpowiedniej bielizny oraz udzielać wszelkiej niezbędnej pomocy.

Teraz jesteśmy jeszcze bliżej Ciebie dzięki WhatsApp! Stworzyliśmy specjalne miejsce, gdzie możemy być w stałym kontakcie. Zapisz się do naszej listy kontaktowej, aby dowiadywać się jako pierwszy o nowych dostawach, promocjach oraz mieć czynny udział z rozwoju Naszego sklepu poprzez ankiety. To wyjątkowa okazja, aby zostać naszym znajomym i nawiązać unikalny kontakt, niedostępny na innych kanałach. Tutaj będą pojawiać się tylko najważniejsze informacje, nie musisz obawiać się spamu.

Zeskanuj kod QR i dołącz do Naszej grupy!

To jednak nie wszystko, bo na WhatsApp stworzyliśmy także nasz kanał, na którym będziemy dzielić się z Tobą wieloma ciekawymi informacjami. Pojawią się tam m.in. wiadomości o gorących premierach nowych kolekcji, a także unikalne promocje, ciekawostki i konkursy dostępne tylko na WhatsApp. Nie zwlekaj i znajdź się w tym gronie już teraz.

Zeskanuj kod QR i dołącz do naszego kanału na WhatsApp

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2024
pixel