660 471 429

Blog

2020-03-16

Projekt #Randka

Projekt #RandkaCo jest przepisem na dobrą randkę? Swoboda. Ani Ty, ani Twoja partnerka nie możecie się czuć skrępowani. Jeśli więc dostajesz mdłości na myśl o drętwej kolacji w restauracji z dziesiątkami innych par albo wiesz...
Przeczytaj więcej
2020-03-16

Kasa to nie wszystko!

Kasa to nie wszystko!Powiedzcie mi, kto lubi skąpców lub szpanerów ? No właśnie nikt, a tym bardziej kobiety! To właśnie stosunek do pieniędzy pokazuje wiele cech mężczyzny. Kobiety zwracają na to szczególną uwagę...
Przeczytaj więcej
2020-03-16

Nie zapominaj o przerwie, czyli Rest Day!

Nie zapominaj o przerwie, czyli Rest Day!Każdy dobrze ułożony plan treningowy to nie tylko ćwiczenia, ale także odpoczynek. Rest day to pojęcie, które warto zapamiętać. Przerwa w wytężonych ćwiczeniach to prawo każdego aktywnego człowieka.
Przeczytaj więcej
2020-03-16

Lubimy zielone…

Lubimy zielone…Jarmuż jest bogactwem witamin i składników mineralnych. zawiera witaminę A, B1, B2, C, E i K, dostarcza nam żelazo, wapń, fosfor, magnez, potas, kwas foliowy, błonnik, luteinę i wiele innych. Zawiera silne przeciwutleniacze i związki o właściwościach przeciwnowotworowych.
Przeczytaj więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel