660 471 429

Blog

2020-03-16

Kieszenie na topie

Kieszenie na topieNikt nie wyobraża sobie spodni lub bluzy bez kieszeni. Podejrzewamy, że poradzą sobie bez nich jedynie amatorzy męskich saszetek lub tak zwanych nerek. Jeśli nie lubisz tego typu dodatków...
Przeczytaj więcej
2020-03-16

Typy sylwetki męskiej

Typy sylwetki męskiejIstnieje trochę zamieszania w tematyce sylwetki męskiej. Wiele źródeł dzieli sylwetkę na 3 rodzaje (ektomorfik, mezomorfik i endomorfik). Nie dość, że mylą nam się te pojęcia, to pomijają czwarty, podstawowy typ sylwetki.
Przeczytaj więcej
2020-03-16

Jak przeżyć upały?

Jak przeżyć upały?Za nami najgorętszy weekend tego roku, ale mimo iż pogoda bywa kapryśna, najbliższy weekend nie zapowiadają się wcale chłodniej. Zbliża się piątek, a my już zastanawiamy się, jak przetrwać te dni by nie zmęczyć się zbytnio...
Przeczytaj więcej
2020-03-16

3 top gadżety dla maniaków rowerowych

3 top gadżety dla maniaków rowerowychZnacie je? Najlepsze gadżety dla maniaków rowerowych, czyli nowinki ułatwiające życie. Niekoniecznie każdy z rowerzystów musi je posiadać, ponieważ nie są to rzeczy, bez których nie można cieszyć się jazdą.
Przeczytaj więcej
2020-03-16

Koniecznie czerwona bielizna?

Koniecznie czerwona bielizna?Koniecznie czerwona… i przede wszystkim stringi. Czy tylko taka bielizna podoba się facetom? Może niekoniecznie. Nie powstrzymamy się przed stwierdzeniem, że to mit. W ostatnim czasie rynek bielizny damskiej rozrósł się...
Przeczytaj więcej
2020-03-16

Najczęstrze modowe faux pas facetów

Najczęstrze modowe faux pas facetówIle by się o tym nie pisało, nie ma dnia, w którym nie spotkalibyśmy na ulicy faceta popełniającego totalne modowe faux pas. Przecież nie chodzi tu tylko o to, by nie zostać wyśmianym.
Przeczytaj więcej
2020-03-16

Piwo domowe dla początkujących

Piwo domowe dla początkującychWarzyłeś kiedyś piwo domowe? Jeśli masz trochę wolnego czasu warto spróbować, chociażby dla samej frajdy. Uwarzenie domowego piwa nie jest tak skomplikowane jak się wydaje, należy jednak przestrzegać kilku zasad.
Przeczytaj więcej
2020-03-16

Bushcraft – pasja, czy szpan?

Bushcraft – pasja, czy szpan?Bushcraft – dla wielu to tylko szpan i kolejny sposób na udowodnienie męskości. Stale jednak rośnie grupa osób, dla której bushcraft stał się pasją i możliwością sprawdzenia się w ekstremalnych warunkach. O co właściwie chodzi?
Przeczytaj więcej
2020-03-16

Dobre z supermarketu

Dobre z supermarketuTo oczywiste, że ucząc się, trenując lub prowadząc po prostu aktywny tryb życia potrzebujemy posiłków z odpowiednią dawką energii. Codzienność nie sprzyja odpoczynkowi, jesteśmy w ciągłym biegu.
Przeczytaj więcej
2020-03-16

Faceci nie lubią księżniczek

Faceci nie lubią księżniczekKażdego dnia spotykamy dziesiątki kobiet, ale większość z nich nie nadaje się do związku. Niemniej jednak, zbyt często tracimy przez nie zdrowy rozsądek. Gdy na horyzoncie pojawia się zauroczenie, zachowujemy się nieracjonalnie...
Przeczytaj więcej
pixel